O nás

ERBI systems – rodinný podnik s historií

Cesta k úspěchu

Do podnikání v oboru elektrických zámků do dveří jsem se pustil v roce 1992, kdy jsem založil firmu BERA s. r. o. Svět dveřních zámků jsme obohatili o nejpoužívanější otvírače dveří BeFo, samozamykací zámky, skříňkové zámky, ale také o obchodní kulturu slušnosti.

Získali jsme si bohaté know-how v oblasti výroby a montáží zámků a díky nadšení zaměstnanců, orientaci na zákazníka a účinným obchodním strategiím jsme dosáhli úspěchu.

Zařadili jsme se mezi přední výrobce dveřních zámků.

Pod křídly giganta

Po skvělých sedmnácti letech byla firma BERA začleněna do nadnárodní společnosti. Od spojení se světovým leaderem jsem očekával inovace ve výrobě, využití široké obchodní sítě a marketingové podpory k dalšímu posílení tržního úspěchu a vytvoření nových pracovních míst v našem regionu.

Moje očekávání se však nenaplnila. Manažeři s neznalostí problematiky v oboru zasahovali negativně do věcí, které dobře fungovaly. O několik let později nadnárodní společnost výrobu přestěhovala a propustila všechny bývalé zaměstnance. To posílilo mé odhodlání opět založit firmu a dál vyrábět kvalitní zámky.

A tak se zrodil rodinný podnik
ERBI systems s.r.o.

Znovu vlastní cestou

Stejně jako na začátku jsme čerpali z nadšení a zkušeností našich zámkařů a dalších spolupracovníků. Vsadili jsme na nové pevnostní materiály, špičkový design a nejmodernější technologii. Pořídili jsme testovací stroj, který prověřuje funkčnost a odolnost zámků až do milionů otevření a zamčení.

Díky dlouhodobému testování, zejména v praxi, jsme vyvinuli konstrukčně propracované a odolné elektrické zámky, které mohou nahradit stávající zámky, nebo je lze použít do nových dveřních profilů. Věříme v kvalitu našich výrobků, které mají až pětiletou záruční dobu.

Vím, že úsilí vložené do rozvoje nové firmy ERBI systems s. r. o. stálo za to.

 

Radomír Bednář
majitel a ředitel ERBI systems s. r. o.