Kvalitní zámek.

Elektromechanické a mechanické dveřní i skříňkové zámky pro vás vyrábíme už přes čtvrt století. Česká firma ERBI systems s.r.o. dodává na trh bezpečnostní samozamykací zámky s nejvyšší certifikací vhodné pro bytové domy, školy, hotely i kanceláře.

SHOW REEL
ico-mouse

Proč zvolit dveřní zámky od ERBI systems?

Rychlost a pružnost

I přes široký sortiment našich výrobků máme dostatečné skladové zásoby, abychom vám objednané zboží mohli dodat do tří dnů. Na přání upravíme pohledové díly zámků, v některých případech provádíme i funkční změny.

Certifikace a záruka

Každoročně absolvujeme audit výroby, při kterém český certifikační úřad kontroluje dodržení technologických postupů a příslušných předpisů. Proto naše zámky nesou označení CE a mají až pětiletou záruku.

Prověřená kvalita

Používáme moderní technologii zpracování materiálů MIM – vstřikování směsi jemného kovového prášku za vysoké teploty ( 1 300 °C ), která zajišťuje vysokou kvalitu a snadnou údržbu. Každý vyrobený kus zámku ručně odzkoušíme. U každé výrobní série dlouhodobě testujeme únavu materiálu a opotřebení výrobku na cyklických strojích.

Vlastní know-how

Výrobě elektromechanických zámků do dveří se věnujeme od roku 1992. Máme propracovaná konstrukční řešení spojující mechanickou funkčnost s nejmodernější elektronikou. Jsme pyšní na své zaměstnance, kteří se vyznačují profesionalitou, vysokou kvalifikací a láskou k řemeslu.